De gratis Advertentie site van Zwolle en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Zwolle en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Dieren en Toebehoren
  3. Honden
  4. Niet-rashonden
ID: 6286

Aanhankelijke knuffelhond Austin zoekt gezellig thuis

€150,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Foske Padje
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Austin is een jonge hond van ongeveer 1 jaar, afkomstig uit Griekenland. Hij is nu ongeveer een half jaar bij mij in huis. Helaas ben ik erg veel van huis voor mijn werk, en gedijt hij er niet goed op veel alleen thuis te zijn, mede omdat hij dan overdag de hele dag in een bench moet zitten. 
Het is een ontzettend lieve en aanhankelijke hond die een plekje verdient waar hij meer aandracht krijgt dan bij mij thuis. Hij kan goed met andere honden en ook met katten, een ook naar mensen is hij vriendelijk. Hij is absoluut niet agressief of angstig. Omdat het nog een jonge hond is heeft hij veel energie, wat hij dus bij mij niet kwijt kan als hij de hele dag alleen is. Als hij voldoende beweging krijgt (ongeveer 45 minuten per dag, hij loopt ook netjes naast de fiets) gedraagt hij zich in huis prima. Ook als er bezoek is wordt hij na de eerste drukte al snel weer rustig. Hij kent de basiscommando's (zit en af) en reageert goed op zijn naam. Hij houdt van apporteren met stokken of een bal.
Lastig is dat hij als hij alleen is en niet in een bench zit hij dingen stukmaakt in huis, voornamelijk kleine losse dingetjes zoals kranten, kaarsjes, etc. Hij heeft in de tijd die hij bij mij was al heel wat geleerd, zeker gezien hij daarvoor nog nooit in huis had gewoond bij mensen. Het is wel belangrijk om consequent met hem te zijn. Tijdens het uitlaten kan hij aan een (uitloop)riem maar ook los, zeker als je hondensnoepjes meeneemt komt hij keurig weer terug. Als hij op straat iets vindt eet hij het als hij ook maar even de kans krijgt op. Hij heeft moeite met alleen zijn 's nachts en kan dan soms gaan blaffen als hij je niet kan zien. Bij mij slaapt hij meestal in de slaapkamer, en dan is hij gewoon de hele nacht rustig. Ik verwacht dat hij wel kan leren om alleen te slapen, maar bij mij is dat nooit nodig geweest.
Hij is afkomstig uit Griekenland en is toen hij ongeveer 6 maanden oud was naar Nederland gehaald. Hij heeft toen alle vaccinaties gehad en heeft een hondenpaspoort. Toen hij klein was is hij door anderen honden aangevallen, waardoor hij blind is geworden aan één oog. Hij heeft hier verder geen last van en heeft geen speciale zorg nodig.

Het is mogelijk om zijn bench mee te krijgen, evenals zijn riem en een Kong speeltje waar je eten in kan doen.

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy